tel. 62 73 72 528     62 73 53 656
tel. 62 73 72 528     62 73 53 656

ZAP-Robotyka na ITM INDUSTRY EUROPE 2022

W dniach od 31.05.2022 do 03.06.2022 odbędą się targi ITM INDUSTRY EUROPE. Będzie to kolejna okazja aby spotkać się nie tylko z nami, ale i z robotami marki Fanuc. ZAP-Robotyka jako wiodący przedstawiciel branży zrobotyzowanej w Polsce zaprezentuje stanowisko spawalniczo-gratująco-frezujące z aż trzema robotami. Znajdziecie nas w pawilonie 3 na stanowisku numer 8. Zapraszamy!

“ITM INDUSTRY EUROPE to największe i najbardziej znaczące targi przemysłowe w tej części Europy, prezentujące światowe trendy zgodne z ideą Przemysłu 4.0. Najbliższa edycja odbędzie się 31.05-3.06.2022.

Wydarzenie tworzą nie tylko bogate ekspozycje wystawiennicze, ale także liczne konferencje, debaty i szkolenia. Czterodniowy program ITM INDUSTRY EUROPE co roku budowany jest na wiedzy doświadczonych ekspertów oraz wspierany przez kluczowe organizacje, stowarzyszenia  i instytucje branży przemysłowej. ITM INDUSTRY EUROPE to kluczowe miejsce spotkań i wymiany technologicznych doświadczeń liderów sektora innowacji.

Światowej klasy wystawcy, profesjonaliści z zakresu automatyzacji produkcji, metalurgii i obróbki metali, nowoczesne maszyny i technologie, rozbudowany program wydarzeń towarzyszących i niepowtarzalna atmosfera – to wszystko sprawia, że targi są obowiązkowym punktem w kalendarzu profesjonalistów poszukujących innowacji i zoptymalizowanych rozwiązań na miarę czwartej rewolucji przemysłowej.

Blisko 50% wystawców targów ITM INDUSTRY EUROPE to firmy zagraniczne. Austria, Belgia, Chiny, Czechy, Dania, Francja, Holandia, Indie, Niemcy, Szwajcaria, Szwecja, Tajwan, Turcja, Ukraina, Węgry, Wielka Brytania, Włochy – to tylko niektóre z krajów reprezentowanych na poznańskich targach.

Na targach ITM INDUSTRY EUROPE liczą się innowacje wspierające rozwój firm, technologie będące przyszłością branży a także maszyny stanowiące przykład implementacji najnowocześniejszych rozwiązań na grunt przemysłu.”

żródło: https://www.itm-europe.pl/pl/o-targach/itm-industry-europe/