tel. 62 73 72 528     62 73 53 656
tel. 62 73 72 528     62 73 53 656

Aktualności

Pierwsze Miejsce w Kategorii Najlepsza Sprzedaż Roku Systemów Spawalniczych Fronius

Firma ZAP-Robotyka, specjalizująca się w robotyce przemysłowej i automatyzacji procesów, odniosła znaczący sukces na polskim rynku technologicznym. Podczas prestiżowego Spotkania Fronius Authorized Partner Integrator w Gdańsku, które miało miejsce 28 września 2023 roku, ZAP-Robotyka została uhonorowana pierwszym miejscem w kategorii “Najlepsza Sprzedaż Roku Systemów Spawalniczych Fronius w Polsce”.

Zaproszenie na Targi Poznań ITM 2023

ZAP-Robotyka, wiodący producent systemów zrobotyzowanych, ma przyjemność zaprosić Państwa na swoje stoisko na targach ITM INDUSTRY EUROPE, które odbędą się w Poznaniu w dniach od 30.05.2023 do 2.06.2023. Targi Przemysłu Ery Cyfrowej będzie to kolejna okazja, aby spotkać się z nami, poznać nasze produkty oraz porozmawiać z naszymi specjalistami.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska, gdzie nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i przedstawią Państwu najnowsze trendy i rozwiązania z zakresu robotyki przemysłowej. Znajdą nas Państwo na stanowisku FANUC w pawilonie 3 na stanowisku numer 8. Będzie to doskonała okazja, aby zapoznać się z najnowszymi technologiami oraz porozmawiać o współpracy z nami.

Zaproszenie na Targi Kielce 2023

ZAP-Robotyka, wiodący producent robotów przemysłowych, ma przyjemność zaprosić Państwa na swoje stoisko na targach STOM–ROBOTICS, które odbędą się w Kielcach w dniach od 28.03.2023 do 31.03.2023. Targi PRZEMYSŁOWA WIOSNA to wydarzenie, które łączy w sobie cykl przemysłowy pod znakiem STOM oraz wydarzenia towarzyszące. Będzie to kolejna okazja, aby spotkać się z nami, poznać nasze produkty oraz porozmawiać z naszymi specjalistami.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska, gdzie nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i przedstawią Państwu najnowsze trendy i rozwiązania z zakresu robotyki przemysłowej. Znajdą nas Państwo w pawilonie C na stanowisku numer C-14. Będzie to doskonała okazja, aby zapoznać się z najnowszymi technologiami oraz porozmawiać o współpracy z nami.

ZAP-Robotyka na targach ITM INDUSTRY EUROPE 2022

W dniach od 31.05.2022 do 03.06.2022 odbędą się targi ITM INDUSTRY EUROPE. Będzie to kolejna okazja aby spotkać się nie tylko z nami, ale i z robotami marki Fanuc. ZAP-Robotyka jako wiodący przedstawiciel branży zrobotyzowanej w Polsce zaprezentuje stanowisko spawalniczo-gratująco-frezujące z aż trzema robotami. Znajdziecie nas w pawilonie 3 na stanowisku numer 8. Zapraszamy!

ITM INDUSTRY EUROPE to największe i najbardziej znaczące targi przemysłowe w tej części Europy, prezentujące światowe trendy zgodne z ideą Przemysłu 4.0.

„Przemysł 4.0” – 20 mln zł na transformację firm

Zap-Robotyka od początku swojej działalności promuje innowacyjne rozwiązania – już od wielu lat pomagamy wdrażać u naszych klientów Przemysł 4.0. W dniach od 28 kwietnia do 30 czerwca 2021 trwa nabór wniosków na dofinansowanie Unijne właśnie w zakresie rozwiązań, które promujemy. Przykładowe realizacje związane z przemysłem 4.0 znajdziesz na naszej stronie https://www.zap-robotyka.com.pl/ oraz na naszym kanale na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UC7EvMpKg1-uMlu3xE1pGMWw

Możesz otrzymać maksymalnie 800 000 zł. Wsparcie wyniesie do 85% wartości projektu, co oznacza, że Twój wkład to co najmniej 15% całkowitego kosztu projektu.

Ulga na robotyzację 2021

Od dłuższego czasu borykamy się z trudną sytuacją w kraju. Pewnym panaceum na rozwój przemysłu miała być zapowiadana ulga na robotyzację, wokół której przez ostatnie miesiące narosło więcej mitów i legend niż konkretnych informacji.

Wychodząc naprzeciw zapytaniom od naszych klientów postanowiliśmy sprawdzić jak wygląda ten temat bezpośrednio u źródła tzn. w Ministerstwie Rozwoju, Pracy i Technologii.

Zmarł dr inż. Tadeusz Sarnowski

Z wielkim żalem i smutkiem przekazujemy wiadomość o śmierci dr inż. Tadeusza Sarnowskiego – wieloletniego prezesa firmy ZAP-Robotyka. Zmarł w wieku 70 lat.

Odszedł wielki człowiek, człowiek intelektu, naukowiec, działacz, przyjaciel, człowiek o wielkim sercu. A dla nas to przede wszystkim wymarzony szef.

Przez wiele lat przyczyniał się do rozwoju firmy ZAP-Robotyka. Kierował firmą od 1987 roku, w pracę wkładał całe serce, a dzięki Niemu firma stała się domem z ciepłą, rodzinną atmosferą.

Leading Specialists in Production Robotics & Automation 2020 – Poland

Pomimo trudnych czasów koronawirusa gdy wszyscy raperzy prezentują #Hot16Challenge2, a świat walczy z zarazą, doceniono nas na rynku europejskim. ZAP-Robotyka jako wiodący specjaliści w dziedzinie robotyki i automatyzacji produkcji 2020 w Polsce zdobyliśmy nagrodę w konkursie Technology Innovator Awards 2020.

Polska Nagroda Jakości 2020

Z przyjemnością informujemy, że firma ZAP-Robotyka Sp. z o.o. uzyskała nominację do tytułu POLSKA NAGRODA JAKOŚCI 2020 w programie prowadzonym przez Polską Agencję Przedsiębiorczości oraz redakcje Forum Przedsiębiorczości w Dzienniku Gazecie Prawnej i Biznes Plus w Gazecie Wyborczej.

Warsztaty Super-MIG®

W przeddzień polskiego zwyczaju „Dziadów”, 30 października 2019 roku w Ostrowie Wielkopolskim w firmie ZAP-Robotyka Sp. z o.o. miało miejsce niecodzienne wydarzenie. We współpracy z firmą WeldObot Ltd. z Izraela oraz Fanuc Polska Sp. z o.o., po raz pierwszy w Wielkopolsce odbyły się warsztaty poświęcone wydajnej hybrydowej metodzie spawania Super-MIG®.

Medal WBMiZ Politechniki Poznańskiej dla ZAP-Robotyki

W budynku Centrum Mechatroniki, Biomechaniki i Nanoinzynierii Politechniki Poznańskiej odbyła się uroczystość wręczenia Medali Wydziału Budowy Maszyn i Zarządzania oraz odsłonięcia tablic pamiątkowych Profesora Jarosława Stefaniaka oraz Profesora Bogdana Maruszewskiego.