tel. 62 73 72 528     62 73 53 656
tel. 62 73 72 528     62 73 53 656

Zaproszenie na Targi Poznań ITM 2024

Zapraszamy serdecznie na nasze stoisko na tegorocznych targach ITM Poznań w dniach 4-7 czerwca 2024, gdzie zaprezentujemy najnowsze osiągnięcia w dziedzinie robotyzacji i automatyzacji procesów produkcyjnych. Nasza ekspozycja będzie skupiała się na trzech zaawansowanych robotach Fanuc, reprezentujących najnowocześniejsze standardy w branży.
Na pierwszym planie znajdzie się AM100iD, nasz najmniejszy robot, dedykowany spawaniu aluminiowych ram rowerowych przy użyciu spawarki Fronius TPSi 500. Współpracując z robotem AM120iD, zapewniają one nie tylko najwyższą precyzję, ale także optymalną szybkość i efektywność w wykonywaniu zadań.
Nie mniej imponujący będzie duży robot R2000iD, oferujący udźwig 210 kg, który specjalizuje się w montażu odlewów aluminiowych do obrabiarek CNC. Jego zaawansowane możliwości, wspomagane przez innowacyjny system 3D na podczerwień oraz stolik do finalnego montażu, czynią go niezastąpionym narzędziem dla producentów, dążących do optymalizacji procesów produkcyjnych.
Ponadto, chcielibyśmy zwrócić uwagę na nasz toolchanger, umożliwiający dynamiczne przezbrajanie chwytaków w zależności od potrzeb. To kluczowe narzędzie, pozwalające producentom zoptymalizować i elastycznie dostosować swoje procesy produkcyjne, co przekłada się na znaczącą poprawę efektywności pracy. Chcielibyśmy szczególnie zwrócić uwagę na chwytak Schunk o imponujących rozmiarach oraz chwytak powierzchniowy PIAB do elementów drewnianych. Bezpieczeństwo stanowiska zapewnia modułowe wygrodzenie firmy Troax.
Nasi eksperci z dziedziny robotyki oraz automatyzacji procesów produkcyjnych będą dostępni na stoisku, gotowi do udzielenia szczegółowych informacji i odpowiedzi na wszelkie pytania. Targi stanowią wyjątkową okazję do zgłębienia wiedzy na temat najnowszych technologii w dziedzinie robotyzacji, a my jesteśmy dumni, że możemy być częścią tego wydarzenia. Dołącz do nas, aby odkryć, jak nasze rozwiązania mogą zrewolucjonizować Państwa procesy produkcyjne. Znajdą nas Państwo na stanowisku FANUC w pawilonie 3 na stanowisku numer 8 – najłatwiej trafić przez wejście wschodnie od strony Dworca PKP. 

Termin targów zbliża się wielkimi krokami, dlatego prosimy o potwierdzenie obecności na wydarzeniu oraz o podanie preferowanego dnia i godziny wizyty ze względu na zazwyczaj ogromne zainteresowanie na naszym stoisku.