tel. 62 73 72 528     62 73 53 656
tel. 62 73 72 528     62 73 53 656

Targi ITM Poznań 2023

ZAP-Robotyka, wiodący producent systemów zrobotyzowanych, ma przyjemność zaprosić Państwa na swoje stoisko na targach ITM INDUSTRY EUROPE, które odbędą się w Poznaniu w dniach od 30.05.2023 do 2.06.2023. Targi Przemysłu Ery Cyfrowej będzie to kolejna okazja, aby spotkać się z nami, poznać nasze produkty oraz porozmawiać z naszymi specjalistami.

Na naszym stoisku zaprezentujemy innowacyjne rozwiązania w zakresie robotyzacji i automatyzacji procesów produkcyjnych. Przedstawimy dwa nowoczesne roboty spawające z zastosowaniem spawarek Fronius oraz Kemppi, które pracują z detalem na pozycjonerze dwuosiowym. Roboty te zostały zaprojektowane z myślą o osiąganiu jak największej precyzji i skuteczności w czasie pracy, a ich zaletami są m.in. łatwość programowania, wysoka szybkość pracy, duże pole robocze oraz możliwość integracji z systemami linii produkcyjnych.

Wśród prezentowanych rozwiązań znajdzie się również duży robot R-2000 210F o udźwigu 210 kg, który specjalizuje się w montażu przeciwwag w kadziach pralek. Jest to idealne rozwiązanie dla producentów AGD, którzy chcą usprawnić i zoptymalizować swoje procesy produkcyjne. Robot wykonuje powtarzalne i monotonne zadania, dzięki czemu oszczędza czas i pieniądze, a także poprawia ergonomię pracy. W ramach pokazu robot będzie współpracować z kamerą oraz wagami, które będą kontrolować jakość wyrobów.

Ponadto, na stoisku przedstawimy także toolchanger, czyli urządzenie pozwalające na przezbrajanie chwytaka w zależności od rodzaju asortymentu. Dzięki temu narzędziu producenci będą mogli zoptymalizować swoje procesy produkcyjne i zwiększyć efektywność pracy.

Na stoisku będą obecni nasi eksperci z dziedziny robotyki i automatyzacji procesów produkcyjnych, którzy chętnie odpowiedzą na pytania oraz przedstawią pełną ofertę naszej firmy. Będzie to doskonała okazja do nawiązania kontaktów oraz pogłębienia wiedzy na temat rozwiązań, jakie proponujemy w zakresie robotyzacji i automatyzacji procesów produkcyjnych. Znajdą nas Państwo na stanowisku FANUC w pawilonie 3 na stanowisku numer 8.