tel. 62 73 72 528     62 73 53 656
tel. 62 73 72 528     62 73 53 656

Zaproszenie na Targi Kielce 2023

ZAP-Robotyka, wiodący producent robotów przemysłowych, ma przyjemność zaprosić Państwa na swoje stoisko na targach STOM–ROBOTICS, które odbędą się w Kielcach w dniach od 28.03.2023 do 31.03.2023. Targi PRZEMYSŁOWA WIOSNA to wydarzenie, które łączy w sobie cykl przemysłowy pod znakiem STOM oraz wydarzenia towarzyszące. Będzie to kolejna okazja, aby spotkać się z nami, poznać nasze produkty oraz porozmawiać z naszymi specjalistami.

Na naszym stoisku zaprezentujemy 2 roboty spawające (mniejszy i większy)  ze spawarkami Fronius oraz Kempi pracujące detalem na pozycjonerze 2 osiowym. Poza tym duży robot o udźwigu 210 kg montujący przeciwwagi w kadziach, które znaleźć można w pralkach. Prezentowane przez nas roboty spawające to nowoczesne urządzenia, zaprojektowane z myślą o osiąganiu jak największej precyzji oraz skuteczności w czasie pracy. Ich zaletami są między innymi: łatwość programowania, wysoka szybkość pracy, duże pole robocze oraz możliwość integracji z systemami linii produkcyjnych.

Robot montujący przeciwwagi w kadziach to kolejne urządzenie, które zostanie zaprezentowane na naszym stoisku. Jest to robot, który wykonuje powtarzalne i monotonne zadania, takie jak montaż przeciwwag w kadziach pralek, dzięki czemu oszczędza czas i pieniądze, a także poprawia ergonomię pracy. Stanowisko poza funkcją montażową ma również za zadanie kontrolować jakość detali. Robot współpracować będzie z kamerą 3D, która sygnalizuje o wadach detali oraz z wagami, które weryfikują masę wyrobów. Pokażemy także toolchanger pozwalający na przezbrajanie chwytaka w zależności od rodzaju asortymentu.

Dodatkowo, na naszym stoisku będzie można zobaczyć także inne modele robotów przemysłowych marki FANUC, z którymi jesteśmy ściśle związani od wielu lat. Przedstawimy Państwu najnowsze rozwiązania z zakresu robotyki przemysłowej, w tym m.in. roboty kolaboracyjne.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska, gdzie nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i przedstawią Państwu najnowsze trendy i rozwiązania z zakresu robotyki przemysłowej. Znajdą nas Państwo w pawilonie C na stanowisku numer C-14. Będzie to doskonała okazja, aby zapoznać się z najnowszymi technologiami oraz porozmawiać o współpracy z nami.